VSY Biotechnology’nin Patentlerine Ödül Yağmuru

VSY Biotechnology, Uluslararası Buluş Yarışması ISIF’20’de 8 patentiyle ödüle layık görüldü. Başta “Best National” ödülü olmak üzere 3 Altın, 3 Gümüş ve 1 Bronz Madalya ile toplamda 8 ödül kazandı.

VSY Biotechnology, TC. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı Ar-Ge Merkezi’nde gerçekleştirdiği proje ve buluşlarla dünyada ilkleri üretiyor. Şirket son dönemdeki patentleriyle de ISIF’20 Buluş Ödülleri’ni topladı.

VSY Biotechnolog, “Bir Geliştirilmiş Biyouyumlu Paketleme Sistemi” patentiyle Best National Ödülü aldı.

Altın Madalyaları hak kazanan patentleri ise şunlardan oluşuyor: Hidrofobik Göz İçi Lensler İçin Geliştirilmiş Yeni Bir Formülasyon ve Bunun Üretim Yöntemi, Göz İçi Lensi Depolanması ve Enjeksiyonu İçin Yardımcı Sistem, Hyaluronik Asit/ Kitosan/Karboksimetil Selüloz İçeren Biyouyumlu, Biyobozunur ve Biyoemilebilir Bir Adezyon Membran ve Üretim Yöntemi.

VSY Biotechnology CEO’su Dr. Fatih Ergin, Ar-Ge Merkezi’nde 30’un üzerinde yenilikçi proje çalışmalarını devam ettiklerini açıklayarak sürdürülebilir inovasyona verdikleri önemi vurguladı. VSY Biotechnology’nin yeni patent ve buluşlarla gerçekleştirdiği ilkler sayesinde dünyadaki konumunu güçlendirmeye devam ettiğini ve dünyayı etkileyen şirketler sıralamasında ilk sıralara doğru tırmandığını sözlerine ekledi. Dr. Ergin;  “Hedeflerimiz doğrultusunda daha birçok yeni patent ve ürünlerimizi de yine dünya ile buluşturacağız” dedi.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH