VSY Biotechnology’den Örnek Sosyal Sorumluluk Projesi

VSY Biotechnology, insanların sağlığına katkı sağlamak misyonuyla gerçekleştirdiği çalışmalarını sosyal projeleriyle taçlandırıyor.

VSY Biotechnology, İstanbul’da Maltepe Huzurevi’ni ziyaret ederek doktorlar eşliğinde hastalara Fizik ve Ortopedik muayene gerçekleştirdi. Muayene sonucunda uygun bulunan hastalara VSY Biotechnology Ar-Ge merkezinde geliştirilerek üretilen eklem içi enjeksiyon (intra artiküler enjeksiyon) uygulanarak kireçlenmelere karşı çözüm sunuldu. Yaklaşık 100 hasta, muayene edildi ve ardından tedavisi gerçekleştirildi.

Yapılan Sosyal Etkinlikte; VSY Biotechnology’den Yurtiçi Ortopedi & FTR Grup Müdürü Erol Genç, İnsan Kaynakları Müdürü Aslı Aydın Öztaş, Kurumsal İletişim Müdürü Suna Erkal Varal, Kurumsal İletişim Uzmanı Regiman Deniz Ekmekci ve Ürün Müdürü Naz Teker Akbulut yer aldı. Maltepe Huzurevi’nde kalan yaşlılar, muayene ve tedaviden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Vücutla yüzde yüz uyumlu sodyum hyaluronat içeriğine sahip eklem içi enjeksiyon (intra artiküler enjeksiyon) sıvısı ile hareket kabiliyetinin artırılması ve kireçlenmeden kaynaklı ağrıların giderilmesi sağlanıyor. Eklem içi enjeksiyon ile kireçlenme ilerleme süreci yavaşlatılıyor ve hastalara ameliyatsız daha kolay bir tedavi imkanı sunuluyor.

ÖZGE ALTUNBAŞ GÖKTEKİN:

“İYİLİK, SAĞLIK AŞILAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan VSY Biotechnology CEO’su Özge Altunbaş Göktekin şunları söyledi: “VSY Biotechnology topluma ve toplumun sağlığına duyarlı bir şirket. Toplumsal fayda sağlama adına Maltepe Huzurevi’nde yaşlılarla bir araya geldik, onlara dünyanın çok farklı ülkelerindeki hastaların güvenle tedavi edildiği, Ar-Ge Merkezi’mizde geliştirdiğimiz eklem içi enjeksiyonları uygulayarak hareket yetilerini artırmayı amaçladık. Bu Projemizi gerçekleştiriyor olmaktan dolayı çok mutlu olduk. İyilik, sağlık aşılamaya, bu tarz toplumsal projelere öncü ve örnek olmaya devam edeceğiz”

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH