VSY Biotechnology Ve Bausch+Lomb Özel Distribütörlük Anlaşması’na İmza Attı

VSY Biotechnology, oftalmoloji alanının önde gelen firmalarından Bausch+Lomb’un 150 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği katarakt ve vitreoretinal cerrahi ürün portföyünün Türkiye’de satış, pazarlama ve satış sonrası tüm hizmetlerini üstlendi. 

VSY Biotechnology, Bausch + Lomb ile özel distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşmayla birlikte VSY Biotechnology, oftalmoloji alanının önde gelen firmalarından Bausch+Lomb’un 150 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği katarakt ve vitreoretinal cerrahi ürün portföyünün Türkiye’de satış, pazarlama ve satış sonrası tüm hizmetlerini üstlendi.  Bu işbirliği ile VSY Biotechnology katarakt alanında ürettiği inovatif ürünlerini, Bausch+Lomb’un cerrahi portföyü ile birleştirerek oftalmologlara daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

VSY Biotechnology ve Bausch+Lomb Türkiye’de gerçekleştirdikleri işbirliği ile cerrahi alanda yeni bir sayfa açtıklarını duyurdular.  VSY Biotechnology CEO’su Özge Altunbaş Göktekin, yaptığı açıklamada, yeni bir işbirliği ile oftalmoloji alanındaki ürün portföylerini genişleterek oftalmologlara komple çözümler sunduklarını belirtti. Göktekin; devlerin bu buluşmasının ophthalmology endüstrisine birçok yenilik ve avantajları da getireceğini sözlerine ekledi.

VSY Biotechnology katarakt ve vitreoretinal cerrahide dünya devi olan Bausch +Lomb markasının cerrahi ürün portföyünde yer alan Stellaris ve Stellaris PC cihazları ile cerrahlara ön ve arka segment ameliyatlarında son teknolojiyi sunarken, Storz ve Synergeticts gibi güçlü cerrahi ekipmanlar ile de cerrahi konforu artırmayı hedefliyor.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH