VSY Biotechnology Türkiye İhracat Birincisi Oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve İKMİB tarafından düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde VSY Biotechnology, Medikal Alanda İhracat Kategorisi, 2019 Türkiye Birincilik Ödülü’nün sahibi oldu.

 VSY Biotechnology, “İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde Medikal Alanında Birincilik Ödülü’nün sahibi oldu. VSY Biotechnology geçtiğimiz yıl da İKMİB’in İhracatın Yıldızı Türkiye birincilik Ödülü’nü almıştı.

VSY Biotechnology CEO’su Dr. Fatih Ergin, yaklaşık 7.100 üye ile Türkiye’nin önde gelen İhracatçı Birlikleri’nden biri olarak faaliyet gösteren İKMİB İhracatın Yıldızı Ödülü’ne layık görülmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek şöyle konuştu:

“Geçtiğimiz yıl 20,6 milyar dolar ihracat tutarıyla Türkiye’ye katma değer sağlayan, 27 sektör ve 16 alt sektörü bünyesinde barındıran İKMİB’den İhracatın Yıldızı Ödülü’nü bu yıl da almak bizleri mutlu etti. VSY Biotechnology Ailesine ve tüm paydaşlarımıza gösterdikleri başarılardan dolayı teşekkür ederiz. Hedeflerimize ulaşmada bu başarılar bize güç veriyor. Dünyanın ilk 5 şirketi arasında yer almak hedefimize yönelik çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam edeceğiz.”

Türkiye’nin normalleşme sürecine hızlı bir adaptasyon gösterdiğini de sözlerine ekleyen Dr. Ergin, yeni dönemde de ihracat oranlarının artış göstereceğini öngördüklerini belirtti.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH