VSY Biotechnology Oftalmoloji’nin Yıldızlarını Belirledi

VSY Biotechnology, Dünya oftalmologlarının buluşma noktası olan ESCRS 2019’da standı ve bilimsel, sosyal etkinlikleriyle ilgi odağı oldu.” Oftalmoloji’nin Yıldızları Ödül Töreni”ni düzenleyen ve finale kalan isimlere ödüllerini de taktim eden VSY Biotechnology, Paris’te 14-18 Eylül 2019 tarihleri arasında dikkatleri üzerine topladı.

VSY Biotechnology geleneksel olarak düzenlediği Oftalmolojinin Yıldızları Ödülü’nü ESCRS Kongresi kapsamında sahiplerine teslim etti. Dünyanın önde gelen oftalmologlarından Dr. Roberto Bellucci, Dr. Johan Blanckaert, Prof.Dr. Marko Hawlina, Prof. Dr. Sabong Srivannaboon’ın yer aldığı jüri tarafından; Oftalmoloji Dergilerinde bilimsel makale yayınlayan ve ödül için başvuruda bulunan göz hekimleri arasından Oftalmoloji’nin Yıldızları belirlendi. Bu yıl, Ocak 2018’den itibaren yayınlanan makaleler üzerinden yarışma Jürisi finale kalan göz hekimlerini açıkladı.

Tayland’dan Medical Staff Association Yönetim Kurulu Başkanı ve Chulabhorn Royal Academi’nin Oftalmoloji Bölüm Direktörü Dr. Pornpattana Vichitvejpaisal, UK’den Royal Liverpool University Hastanesi’nden Direktör Dr. Vito Romano ve Güney Kore’den Catholic Üniversitesi Oftamoloji- görsel Bilimler Departmanı’ndan Prof. Dr. Choun-Ki Joo finale kalarak ödül alan isimler oldu.

VSY Biotechnology Uydu Sempozyumu’nda Dünyanın Önemli Oftalmologları Yer Aldı

VSY Biotechnology, “Dünyanın ilk ve tek sinüzoidal trifokal göz içi lensi AcrivaUD Trinova” konulu Uydu Sempozyumu’nu ESCRS Kongresi sırasında, 14 Eylül 2019’da gerçekleştirdi. Sempozyumda dünyanın önde gelen oftalmologları konuşmacı olarak yer aldı. Dr. Johan Blanckaert’in moderatörlüğünde gerçeklesen etkinlikte; İspanya’dan Dr. Javier Mendicute del Barrio, Japonya’dan Dr. Minoru Tomita, Almanya’dan Dr. Florian Kretz, Belçika’dan Dr. Erik Mertens konuşmacı olarak yer aldı.

Stand Konuşmaları Gerçekleşti

VSY Biotechnology standı, dünyanın çeşitli ülkelerinden önde gelen hekimlerinin konuşmalarına sahne oldu. Kongre boyunca hekimler AcrivaUD Trinova ile deneyimlerini paylaşarak oftalmologların merak ettikleri konulardaki soruları cevapladılar. İtalya’dan Dr. Andrea Bedei, Isviçre’den Dr. Jerome Bovet, Polonya’dan Dr. Ewa Mrukwa Kominek, Yunanistan’dan Dr. Georgios Kontadakis, İtalya’dan Dr. Alberto Bellone, Rusya’dan Dr. Tatiana Shilova, Güney Afrika’dan Dr. Robert Daniel ve Türkiye’den Dr. Basak Bostancı Ceran standa konuşmaları programında yer aldı.

VSY Biotechnology Distribütörleriyle Buluştu

VSY Biotechnology Paris’te distribütörleriyle de buluşarak dünya pazarlarını değerlendirdi. Distribütörlerinden aldığı bildirimler VSY Biotechnology’nin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlıyor.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH