VSY Biotechnology, Avrupalı Göz Hekimleriyle Buluştu

VSY Biotechnology Avrupalı Göz Hekimleriyle Buluşuyor

Almanya’dan Japonya’ya, Brezilya’dan Güney Kore’ye İspanya’dan Güney Afrika’ya kadar 60’dan fazla ülkeye ürün yelpazesini sunan VSY Biotechnology; dünyanın önemli kongrelerinde yer almaya devam ediyor.  VSY Biotechnology 23-25 Mayıs tarihleri arasında Almanya’da Nürnberg Kongre Merkezi’nde gerçekleşen DOC 2019’da yer alıyor. VSY Biotechnology yetkilileri, Avrupalı hekimlerle buluşarak bilgi alış verişinde bulunuyorlar.

VSY Biotechnolgy CEO’su Özge Altunbaş Göktekin, Hollanda merkezli global bir şirket olan VSY Biotechnology’nin dünyanın dört bir yanındaki önemli kongre ve fuarlarda yer aldığını belirterek, uluslararası ağlarına ilişkin şu bilgileri verdi: “VSY Biotechnology olarak Hollanda, Almanya, İspanya, Hindistan ve Türkiye’de ofislerimiz mevcut. Bunun yanı sıra 60’ın üzerinde ülkeye ihracat yapmaktayız. VSY Biotechnology olarak her geçen gün pazar payımızı arttırarak büyümekteyiz”

Yeni Nesil GİL ile Dünyada Ses Getirdi

CEO Göktekin, VSY Biotechnology’nin tüm dünyada ses getiren; her mesafede üstün görüş gücü sunan yeni göz içi lensi Acriva Trinova hakkında da bilgi verdi. Trinova’nın geleneksel göz içi lenslerine göre farklılıklarını şöyle ifade etti:

“Göz içi lensi Acriva Trinova katarakta çözüm oluşturmasının yanı sıra gözlük bağımlılığına da son veriyor. Cerrahi operasyon ile Trinova uygulanan hastalar hem katarakttan hem de miyop, hipermetrop, astigmat gibi göz kusurlarından arındırılabiliyor. Trinova optik yapısı sayesinde, ameliyat sonrasında genelde hastalarda görülen ışık saçılması ve göz kamaşması etkilerini minimize ederek yüksek görüş kalitesi sunuyor ve bu doğrultuda insanların yaşam kalitesini de yükseltiyor. Trinova sinozodial yapısı ile akıllı lens teknolojilerinden daha üstün bir farklılık sunarak hastanın görüş ve dolayısıyla yaşam kalitesini artırıyor. ”

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH