VSY Biotechnology “Avrupa İş Ödülleri’nin “En İyiler” Listesi’ne Girdi

İş dünyasının Oscar’ı olarak bilinen Avrupa İş Ödülleri (European Business Awards) organizasyonu kapsamında yarışacak isimler açıklandı. Yarışmanın ilk aşaması olan, katılım sağlayacak firmaların belirlendiği “One To Watch” listesinde VSY Biotechnology de yer aldı.

VSY Biotechnology; Başarılı Avrupalı şirketlerin seçilerek ödüllendirildiği Avrupa İş Ödülleri’nin (European Business Awards) “One To Watch” listesine girdi. 2007’den bu yana devam eden European Business Ödülleri kapsamında VSY Biotechnology’nin seçilmesindeki ana kriterler arasında; inovatif olması, başarılarıyla ilham vermesi ve etik yapısı bulunuyor.

Yarışmanın ikinci aşamasında VSY Biotechnology, Ulusal Şampiyonluk seçimlerine dâhil olacak.  Her ülkeden bir ulusal şampiyon seçilerek, 3 Eylül 2019’da kamuoyuna duyurulacak. Yarışmanın son aşamasında ise Avrupa ülkelerinden seçilen Ulusal Şampiyonlar’ın tümü 3 Aralık 2019’da düzenlenecek olan galada bir araya gelerek, 18 kategoride düzenlenecek ödül töreninde yer alacak.

VSY Biotechnology daha önce 2016 yılında da One To Watch Listesi’nde yer almıştı ve aynı yıl  European Business Awards Ulusal Şampiyonu seçilmişti.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH