VSY Biotechnology Avrupa İş Ödülleri’nde Ulusal Şampiyon oldu; Polonya’da Avrupa Şampiyonluğu için Yarışacak

VSY Biotechnology; Başarılı Avrupalı şirketlerin belirlendiği Avrupa İş Ödülleri’nde  (European Business Awards)  Ulusal Şampiyon seçildi. Firma 3-4 Aralık 2019 tarihlerinde Polonya’da düzenlenecek olan Final Ödül Töreni’nde yer alacak.

Avrupa iş ödülleri seçimine katılacak firmalar geçtiğimiz aylarda “one to watch” listesinde duyurulmuştu. Bu listedeki 2753 şirket arasından VSY Biotechnology “Sürdürülebilir İnovasyon Kategorisi”nde Ulusal Şampiyon seçildi.  VSY Biotechnology Avrupa ülkelerinden seçilen Ulusal Şampiyonlar ile Polonya’da 3 ve 4 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Final Töreni’ne katılacak.

Ulusal Şampiyonların seçimi; aralarında yönetici, politikacı ve akademisyenlerin olduğu jüri tarafından bağımsız bir platformda yapıldı.

VSY Biotechnology; dünyada ilkleri gerçekleştirebilen sürdürülebilir inovasyonu temel alan yapısı, yenilikçi ürünleri ve ar-ge inovasyon merkezi olma özellikleri ile Ulusal Şampiyon unvanına layık görüldü.

VSY Biotechnology daha önce 2016 yılında  Büyüme Stratejisi Kategorisi’nde Avrupa İş Ödülleri Ulusal Şampiyonu seçilmişti.

VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan Varlıbaş konuyla ilgili; “Ülkemizi Avrupa’da temsil ediyor olmaktan gurur duyuyoruz. Sürdürülebilir İnovasyon Kategorisi Avrupa finalinin zorlu geçeceğini tahmin ediyorum, birbirinden zorlu 33 ülke Şampiyonuyla yarışacağız ve Avrupa şampiyonluğu için ülkemiz adına umutluyum” dedi.

European Business Awards CEO’su Adrian Tripp de VSY Biotechnology’nin Ulusal Şampiyon seçilmesinde;  dünyada kendi alanında yenilikçilik, etik değerleri ile dikkate değer bir başarı göstermesinin etkili olduğunu söyleyerek VSY Biotechnology Ailesi’ne Finalde başarılar diledi.

12. yılını kutlayan Avrupa İş Ödülleri kapsamında, bu yıl 33 ülkeden 120 binin üzerinde şirket değerlendiriliyor.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH