Nagihan ŞENGÜL KARPUZ’un Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandığını duyurmaktan memnuniyet duyarız.

Oftalmoloji, ortopedi, tıbbi cihaz ve biyoteknoloji endüstrisinin önde gelen şirketlerinden VSY Biotechnology, Nagihan ŞENGÜL KARPUZ’un Yönetim Kurulu Üyeliği’’ne atandığını duyurdu.

Germany, June 11, 2021 – Nagihan Şengül Karpuz VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atanmıştır.

Nagihan ŞENGÜL KARPUZ, 20 yılı aşkın denetim,danışmanlık ve reel sektör tecrübesiyle farklı sektörlerde vergi danışmanlığı, halka arz işlemleri, M&A projeleri, finansal yeniden yapılandırma, UFRS raporlama, finansal süreç analizi ve iyileştirme, finansal performans yönetimi ve global sigorta program yönetimi alanlarında görevler almıştır.

E&Y ile  başlayan kariyerine Yıldız Holding’de devam etmiştir. 2021 yılında Yıldız Holding Mali İşler Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılarak NSK Stratejik Finansal Danışmanlık şirketini kurmuştur.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümü ve Yeditepe Üniversitesi İşletme yüksek lisansından mezun olan Nagihan ŞENGÜL KARPUZ, VSY ailesine katılımını:

“VSY Biotechnology’nin işinde uzman ve profesyonel ekibi ile birlikte çalışmak ve şirketin global büyüme stratejisinin bir parçası olmaktan son derece heyecan duymaktayım.” sözleriyle ifade etmiştir.

VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan Varlibas ise: “Nagihan’ın finansal alandaki geniş tecrübe yelpazesi, denetim ve finansal kontrol alanlarındaki yetkinliklerinin VSY Biotechnology’nin gelişimine çok değerli katkılar sağlayacağına inanıyorum. VSY Biotechnology ailesi olarak kendisi ile çalışacak olmaktan son derece mutluyuz ve kendisine hoşgeldin diyoruz.”

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH