Tomey FT-1000

Tomey FT-1000

FT 1000 kullanıcı dostu, çok sessiz ve yumuşak air pulse’a sahip bir sistemdir. Bu sayede FT-1000 tonometre ile muayeneler hasta için oldukça konforlu, kllanıcı içinse oldukça kolaydır.

Ürünün Özellikleri:

  • Dokunmatik ekran hizalama sistemi
  • Kolay Kullanım
  • Yüksek Hızda Ölçüm
  • GİB düzeltmesine bağlı kornea kalınlığı
  • Otomatik hizalama ve otomatik ölçüm
  • Renkli Dokunmatik Ekran

Dokunmatik Ekran Hizalama Sistemi

5.7 inch renkli dokunmatik ekran, monitör işlevinin yanı sıra ölçülen tüm değerleri göstermektedir. Ekrana basit bir şekilde dokunarak başlığı tüm yönlerde hareket ettirebilir, ya da joystik ile tüm yönlendirmeleri yapabilirsiniz. Tüm komutları dokunmatik ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

GİB’e Bağlı Kornea Kalınlığı
Merkezi kornea kalınlığından dolayı oluşan göz içi basıncının ölçümünü kolayca düzenleyebilirsiniz. FT-1000’de kullanılan hesaplama formülünü kendi tercihinize göre ayarlayabilirsiniz.

Otomatik Hizalama ve Otomatik Ölçüm

FT-1000 cihazında hizalama ve ölçüm otomatik olarak yapılır. Sizin ise sistemi sadece hastanın gözüne hizalamanız gerekmektedir. Ekrandaki uç kısmı sayesinde otomatik sistem sağ veya sol göze hareket etmektedir.

Yumuşak ve Sessiz Air Pulse
Hastanızın rahatlığı için FT-1000 çok yumuşak bir air pulse sistemi ile dizayn edilmiştir. Hatta sistem tarafından üretilen ses bile minimum düzeye indirilmiştir. Bu da hastanızın rahatlamasını ve kesin sonuçların elde edilmesini yüksek oranda sağlamaktadır.

Yüksek Hızda Ölçüm
Çok atış (multi shot) seçeneğini seçtiğinizde sistem son derece kısa aralıklarda (her biri 0.1 saniye) üç air pulse sağlamaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

tomey-logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH