Tomey EM-4000

Tomey EM-4000

EM-4000’in profesyonel ve hızlı teknolojisi ile non-kontakt muayene, otomatik hizalama ve otomatik ölçüme ek olarak otomatik endotel tabakası analizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır (iki göz için 4 saniye). Otomatik hizalama teknolojisi sayesinde ölçülen alanın ve analiz değerlerinin tekrarlanabilirliği çok yüksektir.
Sisteme entegre non-kontakt pakimetri özelliğiyle otomatik olarak merkezi kornea kalınlığı ölçülür. Tüm komutlar dokunmatik ekrandan verilir ve tüm ölçüm değerleri ekranda görüntülenir.

15 Ölçüm Alanı + Otomatik Pakimetri
EM 4000 oldukça geniş bir ölçüm alanına sahiptir. Bir çekimde 300’den fazla hücre sayımıyla kornea hücre yoğunluğu analizi sağlar. Biri merkezde 14’ü periferde olmak üzere 15 bölgeden ölçüm alır. Ek olarak non-kontakt olarak merkezdeki kornea kalınlığını otomatik olarak verir.

Ürün Özellikleri

• Otomatik Hizalama + Otomatik Ölçüm
• Entegre Non-kontakt Pakimetri
• Her Çekimde 16 Farklı Görüntü
• Dahili Veritabanı ve Yazıcı
• 4 Farklı Analiz Yöntemi
• Tek çekimde 300’den fazla hücre sayımı
• Hızlı Çekim

Veritabanı Fonksiyonu & Dahili Yazıcı

Cihazın üzerinde veritabanı mevcuttur. Seçilen iki ölçüm eş zamanlı olarak görüntülenebilir ve aynı hasta için ameliyat öncesi ve sonrası değerleri karşılaştırma olanağı sunar. Yaklaşık 16000 hasta için depolama kapasitesi mevcuttur. Farklı analiz metodlarıyla alınan ölçümleri karşılaştırmak mümkündür. Dahili yazıcı çıktısı endotel görüntüsü ve analiz sonuçlarını gösterir.

Kornea Endotel Hücrelerinin Hızlı ve Otomatik Analizi

Cihaz yazılımı ile hücre yoğunluğu, polimegatizm ve pleomorfizm bilgileri hızlıca hesaplanır. Yüksek kaliteli görüntü sayesinde endoteldeki düzensizlik ve muhtemel dejenerasyonlar tespit edilebilir. Klasik L-count fonksiyonu, core metodu ve özel dark area analiz özelliğiyle zor vakalarda tanı kolaylaşır.

Ayrıntılı Bilgi

tomey-logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH