Keeler Vantage Plus LED Digital

İhtiyaç Duyduğunuz Her Yerde Dijital Görüntüleme - USB ara bağlantısı ile bilgisayara bağlanarak incelemelerin - Patentli kablosuz teknoloji - ROP muayenelerinizde gerçek görüntüler dijital olarak kaydı ve incelenmesi

Keeler Vantage Plus LED Digital

ROP Muayenelerinde Dijital İndirekt Oftalmaskop

Dijital İndirekt Oftalmaskoplar retinadan dinamik ve sabit görüntü almanızı ve kaydetmenizi sağlar. Bu yöntem retina bulgularının bilgisayar ortamında kayıt altına alınmasında, ROP eğitiminde ve uzaktan konsültasyonda kullanmak için oldukça faydalıdır.  Erken doğan bebeklerin rutin muayenelerini kayıt altına almak hem hasta takibi hem de güvenlik açısından gün geçtikçe önem kazanmaktadır.

Ürünün Özellikleri:

  • USB ara bağlantı
  • Kompakt tasarımı
  • Akıllı optik (IOS)
  • Daha hafif, küçük ve kompakt boyut
  • Daha parlak görüntü
  • Patentli kablosuz teknoloji

HiMag Ataçman İmkanı (Patentli)
HiMag lens 1.6x büyütmeli stereoskopik görüntü sağlamaktadır. Böylece biyomikroskoplu fundus muayenesine gerek kalmadan disk, makula ve damarların daha büyük ve detaylı görüntüsü elde edilebilmektedir. İhtiyaç duyulmadığı zaman kapak yukarı kaldırılarak kolayca devreden çıkarılabilmektedir.

Akıllı Optik Sistem (IOS)
Aperture ( Küçük-Orta-Büyük Açıklık) değiştirildiğinde optikler ve iç mekanizmadaki aynalar otomatik olarak ayarlanır. Ayna sistemi için yeniden ayarlama yapmanıza gerek kalmaz.

Keeler Dijital İndirekt Oftalmaskop

Keeler Binoküler İndirekt teknolojisindeki dünya liderliğini dijital indirekt oftalmaskop ile bir adım ileriye taşıyor. Eski analog görüntülerden tamamen farklı, gerçek dijital görüntüleme…

Vantage Plus LED Dijital Kablosuz Oftalmaskop ile muayenehanenizde, eğitim verdiğiniz sınıflarda ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde dijital görüntü alma imkanı…

Vantage Plus LED İndirekt Oftalmaskop güçlü ve anlaşılır Keeler yazılımı sayesinde muayenenizi kolaylaştırır. Herhangi bir dizüstü veya masaüstü bilgisayar ile kullanılabilir. Hasta bilgileri video ve yüksek çözünürlüklü resim olarak arşivlenebilir.

Muayene odanızda hastalarınız ve yakınlarına dijital, hareketli, canlı ve net görüntüler gösterebilir, klinik uygulamalarınızda dijital görüntüleme ile eğitimlerinizi daha etkili bir şekilde verebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi

keeler

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH