Haag-Streit BQ900 Görüntülemeli

Kolay Kullanım - Optimal Görüntüleme - IM 900 görüntüleme modülü ile yüksek kalitede görüntü ve yüksek - Dünyaca bilinen optik kalite ile ileri mikroskobik inceleme - LED aydınlatma ile daha fazla kalite çözünürlükte video

Haag-Streit BQ900 Görüntülemeli

İleri Mikroskobik İnceleme – Etkileyici Çok Yönlü

BQ 900, muhteşem optiği, çok yönlü ve kolay kullanımıyla, gelişmiş biyomikroskoplara ihtiyaç duyanlar için vazgeçilmez bir standarttır. Profesyonel ya da standart kameralarıyla eşzamanlı video ve resim fonksiyonları sunan, dünya çapında modüler bir sistemdir. Asistan mikroskobu, eğimli merceği ile retina uzmanları için eşsiz stereo değiştirici de dahil olmak üzere bir dizi opsiyonel aksesuarı mevcuttur. Tüm Haag-Streit biyomikroskoplarında olduğu gibi GİB ölçümü için altın standart olan Goldmann Tonometre de sisteme opsiyonel olarak eklenebilir.

Biyomikroskopta Altın Standart Haag-Streit’tan 10 Yıl Garanti

Standart biyomikroskoplar kullanıcılarına 2 yıl garanti imkânı tanırken, 10 senelik garanti sözü ile İsviçreli marka Haag-Streit biyomikroskopta farkını yeniden ortaya koyuyor.

Ürünün Özellikleri:

 • Gelişmiş Haag-Streit kalitesi
 • İsviçre Üretimi
 • Üstün teknoloji ve profesyonel görüntü
 • Yüksek çözünürlük ve derin odaklama
 • Opsiyonel Sterio değiştirici
 • Opsiyonel Beam Splitter
 • 000 lux LED Aydınlatma
 • Büyütmeler: 6.3X, 10X, 16X, 25X ve 40X
 • Slit Genişliği: 0-14 mm
 • Slit Uzunluğu:1-14 mm
 • Geniş Filtre ve Aksesuar Seçenekleri

LED ile Daha Fazla Kalite
LED aydınlatmalı biyomikroskop, en keskin, en parlak, en homojen “slit”i sağlar. Haag-Streit’a özgü dizayna sahip ışık spektrumu yüksek kalite sunar. Bu sayede en iyi teşhis için korneadan retinaya kadar her ince ayrıntıyı gösterir. LED aydınlatma ekonomiktir. Bu sayede ampul değişimine gerek kalmaz.

Zoom Objektif
Zoomlama sayesinde büyütme oranı 6.3x’ten 40x’e kadar sürekli değiştirilebilir. 10, 16 ve 25x referans noktaları olarak ayarlanmıştır.

Stereo Değiştirici
Opsiyonel olan Stereo değiştirici ile BQ 900, 13 derece açıyı 4.5 dereceye indirilebilir. Bu sayede miyopi ve küçük pupilden bile geniş binoküler görüntü alınabilir. Ayrıca ekstra lensler kullanılmadan perifer fundus ve vitreus inceleme sağlar.

Beam Splitter
Zengin aksesuar ifadesinin anahtar kelimesi “Beam Splitter”dır. Beam splitter ışığın bir bölümünü video ya da dijital kamera veya ikinci bir gözlem tüpü gibi ikincil bir aparata dağıtır. Eşzamanlı video ya da hareketsiz fotoğraf alabilmek için alternatifli olarak kullanabileceğiniz iki adet port bulunmaktadır. Beam splitter basit bir tutucu ile biyomikroskoba takılı kullanılabilir. Böylece ışık yüzde 100 olarak kullanıcı merceğine geri gönderilebilir.

IM 900 Görüntüleme Modülü
Tam entegre, kompakt ve ergonomik görüntüleme çözümü ile BQ 900 biyomikroskoplar günlük kullanımınız ve yayınlarınız için idealdir.
IM 900 görüntüleme modülü, BQ 900 biyomikroskoplara entegre olarak en kompakt görüntüleme çözümünü sunar. IM 900, en yüksek kalitede görüntü ve yüksek çözünürlükte video sağlar. LED aydınlatma ile kombine edilmiş IM 900’ün fonksiyonalitesi artırılmıştır. EyeSuite ya da EyeCap programları ile mükemmel bir görüntüleme sağlanır.

Optimize Edilmiş Işık Spektrumu
LED aydınlatmanın ışık spektrumu, teşhiste en ince ayrıntıları dahi verecek şekilde tasarlandı. Kısa dalga boylarında biraz daha fazla güç ile florasan ve ön kamara muayenesini etkinleştirir.

Geliştirilmiş Ergonomi
Slit ve arka plan aydınlatması, tek bir ince kontrol paneli ya da kutusu vasıtasıyla ayarlanır. Kontrol kutusu, bir elektrik kablosu ile birlikte mevcut bir masa üzerine tamamen ayrı olarak konulabileceği gibi kabloların görünmeyeceği şekilde bir panel olarak masanın üst tarafına da monte edilebilir.

Arka Plan Aydınlatması
Parlak ve eşit arka plan aydınlatması biyomikroskopla yapılan tüm görüntüleme işlemlerinin en önemli unsurudur. Arka plan aydınlatması profesyonel kullanıcılar için her türlü görüntüleme durumunda en iyi ışıklandırmayı sunar. Sabit arka plan aydınlatması temel görüntüleme işlemleri için homojen ve parlak ışık sağlar.

History Trigger
History Trigger sadece bir görüntüyü almaz. Son saniyeleri gerçek zamanlı kaydederek, en iyi görüntünün seçilmesini sağlar.

Görüntü Dondurma Teknolojisi
Trigger’a bastığınızda en net görüntüyü verir.

Kolay Dokunuş
Kamera basit bir dokunuş ile trigger’dan bağımsız olarak kolayca ayarlanabilir.

Derinlik Kontrol (DFC)
Haag-Streit görüntüleme sistemleri, Haag-Streit’a özgü tam bir derinlik kontrolü sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

Haag-Streit-logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH