Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri

Slide

VSY Biotechnology olarak; sağlık alanında yenilikçi ürünler üreterek toplumun yaşam kalitesini yükseltme misyonuyla faaliyet göstermekteyiz; bunun yanı sıra oluşturduğumuz Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleriyle topluma fayda sağlamaya çalışıyoruz.

Sürdürülebilir kalkınma için tüm kuruluşlara önemli sorumlulukların düştüğünün bilinciyle hareket eden VSY Biotechnology Ailesi olarak, sürdürülebilir gelişim odaklı Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) uygulamalarını hayata geçiriyoruz. Uluslararası davranış normlarına uyumlu, insan haklarını temel alan, etik sosyal projeler oluşturarak dönemsel olarak bu projeleri uygulamaya geçiriyoruz.

GERÇEKLEŞTİRİLEN PROJELER

VSY Biotechnology Ailesi olarak topluma karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmekteyiz. Topluma faydalı olma, katkı sağlama ilkesinden hareketle sosyal sorumluluk projelerini planlar ve projelendiririz. Sürdürülebilir kurumsal sosyal sorumluluk projelerini; sosyal etkisi güçlü, toplumu sosyal, kültürel yönden geliştiren projeler kapsamında oluştururuz.

  • VSY Biotechnology olarak, Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) ile yürütülen ortak proje kapsamında göz hastalıkları ve tedavi şekillerine dikkat çekmek amacıyla, 52 hafta boyunca özel bir TV Kanalı’ndaki Sağlıklı Günler Programı’na sponsor olduk. TOD üyesi göz doktorları halkımızı göz hastalıkları konusunda bilgilendirdi.
  • Küçükyalı Çocuk Esirgeme Kurumu’nda çocuklarla bir araya gelerek, 1 yıl boyunca doğum günlerini kutladık ve göz sağlığına dikkat çekmek amacıyla çocukların yaptıkları resimlerden takvim tasarlayıp basarak tüm göz hekimlerine ulaştırdık.
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda lösemili çocuklar için bir kermes düzenledik, VSY Biotechnology bağışlarla lösemili çocuklara destekte bulundu.
  • VSY Biotechnology Ailesi, topluma faydalı olmak adına düzenli aralıklarla Kızılay’a kan bağışında bulunuyor.
  • İstanbul Maltepe Huzurevi’nde ortopedik sağlık taraması gerçekleştirdik; uzman hekim tarafından yapılan muayeneler sonucunda gerekli hastalara eklem içi enjeksiyon tedavisi uygulandı. VSY Biotechnology hastaların dizlerine derman oldu.

Sosyal sorumluluk projelerini başarıyla gerçekleştiren VSY Biotechnology Ailesi, sürdürülebilir yapısıyla yeni kurumsal sosyal projeler üreterek topluma katkı sağlayacak etkinliklere imza atmaya devam edecek.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH