İnovasyon

Slide
Türkiye'nin
161. ve İlk Biyoteknoloji
AR & GE Merkezi
ikmib_odul
odul-1
odul-2

Ar-Ge ve İnovasyon

VSY Biotechnology; kurulduğu ilk günlerden itibaren Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına önem vermekte ve bu alana karının yüzde 7’sini ayırarak sürdürülebilir yatırımlar gerçekleştirmektedir, odaklandığı sağlık biyoteknolojisi alanında yaratıcı, güçlü ekibiyle inovatif ürün projelerini hayata geçirmektedir. Yoğun çalışmalar sonucunda VSY Biotechnology Ar-Ge Merkezi, 2014 yılında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanarak Türkiye’nin ilk biyoteknoloji Ar-Ge merkezi olarak tescillenmiştir.

VSY Biotechnology inovasyon süreçleri; Ar-Ge vizyonu ve hedeflerine ulaşmak için çizilen yol haritasındaki stratejiler üzerine kuruludur. Ar-Ge ve inovasyon yeni ürün geliştirme, mevcut ürün geliştirme, değişiklik kontrolü, proses geliştirme gibi ileriye dönük stratejiler projelendirilerek hayata geçirilmektedir. Güvenilir ürünlerin oluşması için tüm araştırma- geliştirme- test mekanizmaları göz önüne alınarak inovasyon süreçleri çok titiz bir şekilde yönetilmektedir.

Ödüller

2019- Sağlık Gönüllüleri Türkiye, Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri,
VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan Varlıbaş adına; “Sağlığın Gelişimine 30 Yılı Aşkın Sürelik Meslek Hayatları Boyunca Kesintisiz Katkı Sağlayan Kişi” Ödülü

2019- 10. Altın Havan Eczacılık Başarı Ödülleri, Ar-ve İnovasyon Kategorisi Türkiye Birincisi

2019- Deloitte En İyi Yönetilen Şirket Ödülü Türkiye Birincisi

2019- Sürdürülebilir İş Ödülleri Türkiye, Sürdürülebilir İnovasyon Kategorisi Finalisti

2019- Doktorclub Awards Ödülleri, Yılın Medikal Endüstri Ödülleri – Yılın Ar-Ge / İnovasyon Uygulaması Kategorisi Finalisti

2019- European Business Awards (ABA) Sürdürülebilir İnovasyon Kategorisi Türkiye Şampiyonu

2019 – İKMİB İhracatın Yıldızı Ödülleri, Medikal Kategorisi Türkiye Birincisi

İKMİB 2019 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni, ‘Medikal  Alanda İhracat’ Kategorisi, Türkiye Birincisi.

2018 – Doktorclub Awards 2018 Yılın Ar-Ge ve İnovasyon Uygulaması Kategorisi Türkiye Birincisi

Doktorclub Awards 2018 Türkiye’nin Sağlık Ödülleri; Yılın Biyoteknoloji ve Genom Teknolojisi kapsamında “Yılın Ar-Ge ve İnovasyon Uygulaması” Kategorisi Türkiye Birincisi

2018 – 13. Teknoloji Ödülleri, “Büyük Ölçekli Firma -Ürün” kategorisi Jüri Özel Ödülü

TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD işbirliğiyle verilen 13. Teknoloji Ödülleri’nin “Büyük Ölçekli Firma -Ürün” kategorisi Jüri Özel Ödülü

2017 – Ar-Ge Merkezi İnovasyon Kategorisi Birincisi

VSY Biotechnology; İhracatın Yıldızları /Türkiye’nin Gizli Şampiyonları 2017 Yarışmasının “Ar-Ge Merkezi İnovasyon Kategorisi” Türkiye Birincisi  oldu.

2017 – İnovasyon Sonuçları Kategorisi’nin Birincisi 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)  tarafından düzenlenen 2017 İnovaLİG Yarışması’nda; İnovasyon Sonuçları Kategorisi’nin Birincisi VSY Biotechnology oldu.

2017 – Katma Değer Üreten Marka Ödülü

Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen Marka Türkiye 2017 Ödülleri kapsamında; “Türkiye Markasına Değer Katanlar” kategorisindeki “Katma Değer Üreten Marka Ödülü”ne VSY Biotechnology layık görüldü.

2016 – İnovaLİG 2016 Ödülleri İnovasyon Sonuçları Kategorisi Birincisi

Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ekonomi Bakanlığı tarafından düzenlenen İnovaLİG’de İnovasyon Sonuçları Kategorisi Birincisi oldu. VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş ödülü T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

2016 – 12. Teknoloji Ödülü

TÜBİTAK, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) ve Türk Sanayiciler ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) işbirliği ile 12’ncisi düzenlenen Teknoloji Ödülleri’nde VSY Biotechnology;  Acriva Reviol Tri-ED göz içi lensleri ile “Teknoloji Ödülü”ne layık görüldü.

2016 – European Business Awards Yılın Büyüme Stratejisi Kategorisi Türkiye Şampiyonu

Avrupa’nın en iyi şirketlerinin değerlendirildiği European Business Awards Ödülleri’nin “The ELITE Award” etabında da Yılın Büyüme Stratejisi Kategorisi’nin Ulusal Şampiyonu oldu.

 2012-2015 Yılları Arası En Hızlı Büyüyen 100 Şirket Arasına Girdi

Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Araştırmalar Vakfı (TEPAV) işbirliğinde gerçekleştirilen “4. Dönem-2016 Türkiye 100” yarışmasında; 2012-2015 satış geliri artış hızına göre en hızlı büyüyen 100 şirket arasına girdi.

2010 – Teknoloji Ödülleri Büyük Teknoloji Ödülü Sahibi

TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından 2010 yılında 9’uncusu düzenlenen Teknoloji Ödülleri’nde Büyük Teknoloji Ödülü’nün sahibi oldu.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH