Hizmet Alanlarımız

Refraktif Cerrahi Cihazlar Diagnostik Cihazlar Cerrahi Cihazlar Cerrahi Aletler Göz İçi Lensleri Sarf Malzemeler Kontakt Lens Refraktif Cerrahi Cihazlar Diagnostik Cihazlar Cerrahi Cihazlar Cerrahi Aletler Göz İçi Lensleri Sarf Malzemeler Kontakt Lens

Katarakt Cerrahi

VSY Biotechnology Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen ve üretilen katarakt ameliyatlarında kullanılan göz içi lensleri, ameliyatlar sırasında yüksek doku koruması sağlayan viskoelastik çeşitleri ve cerrahi cihazlar bu bölüm kapsamında yer alıyor. Ek olarak geniş cerrahi alet portföyü ve göz tansiyonu ölçümü için çeşitli tonometreler de bu kategoride yer almaktadır.

Medikal Sistemler

Göz muayene tanı ve tedavisi için kullanılan diagnostik cihazlar ve lazerler Medikal Sistemler dahilinde yer alıyor. VSY Biotechnology; Haag-Streit, Optos, Keeler, Volk  ve Lightmed distribütörlükleri ile bu alanda hizmet sunuyor.

Kontakt Lens

Kontakt Lens ürün gamında; renk körlüğü, keratakonus lensleri gibi spesifik özelliklere sahip ürünlerin yanında, geniş dioptri aralıklarında tamamen hastaya özel olarak üretilen sferik, torik, multifokal ve multifokal torik kontakt lensler ve renkli lens çeşitleri yer alıyor.

Ortopedi Fizik Tedavi & Rehabilitasyon

TUBİTAK ile gerçekleştirdiği ortak proje sonucunda geliştirilen ve üretilen; eklemlerde insanların hareket kabiliyetini kısıtlayan ve ağrıya neden olan tüm dejenerasyonlara karşı iyileştirici, vücut dokusuyla yüzde 100 uyumlu sodyum hyaluronat ürünü ve çeşitli gıda takviyesi ürünleri ile bu alanda faaliyet gösteriyor.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH