Haag-Streit Octopus 600 Pro

Yeni ve Sadeleştirilmiş Perimetri Deneyimi - Pulsar ile erken glokom teşhisi - TOP strateji ile 2-4 dakika arası test süresi - Karanlık oda gerektirmeyen kompakt sistem

Haag-Streit Octopus 600 Pro

Görme alanı kaybının mümkün olan en erken evrede tespiti, optimum tedaviyi belirleme ve takip hastalarının tedavilerindeki değişiklik ihtiyaçlarını belirlemek tüm glokom uzmanlarının temel ihtiyacıdır.Yeni Haag-Streit Octopus 600 erken teşhis ve takip hastaları için kompakt boyutlarda, bağımsız, hasta ve kullanıcı için ergonomik yapıya sahiptir ve tüm temel ihtiyaçları karşılayacak yapıdadır. Tüm merkezi standart testleri, minimum sürede tamamlayabilirsiniz. Dahili bilgisayarı ile güvenilir sonuçlara basit ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ürünün Özellikleri:

 • Pulsar Teknolojisi
 • 30°de görme alanı
 • Standart Beyaza Beyaz Testi
 • Fiksasyon kontrolü ile %100 güvenilirlik
 • Global Progresyon Analizi
 • Cluster Trend/Polar Trend Analizleri
 • Fiyatı ve deneyimiyle kullanıcı dostu
 • Kompakt & Ergonomik
 • TOP Strateji ile kısa test imkanı (2,5 Dakika)
 • Alışık olduğunuz format ve en yeni teknolojinin birleşimi
 • DICOM Bağlantısı

Hızlı Görüntüleme
Normal ve abnormal görme alanı arasındaki farkları, sağlıklı hastalarda 1 dakikadan kısa bir süre içerisinde ölçebilirsiniz. Test tamamen kalitatiftir. Normal ve abnormal görme alanı arasındaki farkı, stimulanı normal görme alanına sahip hastaların görebileceği parlaklıkta üç kez göndererek tespit eder. Eğer stimulan hasta tarafından hiç görülmezse, görme alanındaki nokta abnrmal olarak işaretlenir. .

Standart Beyaza Beyaz Merkezi Görme Alanı
Octopus 600 ile merkezi standart beyaza beyaz threshold testini yalnızca 2-4 dakika arası gibi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. En çok kullanılan G, 32, 30-2, 24-2, M ve 10-2 test patternlerini Octopus 600 de kullanabilirsiniz.

Kolay Kullanım Güvenilir Sonuçlar
Octopus 600 ile karanlık odaya gereksinim duymadan standart muayenehane şartlarında ölçüm yapabilirsiniz. Geliştirilmiş kullanışlı ve ergonomik özellikleri ile hasta ve kullanıcı için maksimum konfor sağlar. Hasta uyumluluğu için endişelenmenize gerek yok. Octopus 600 fiksasyon kayıplarını otomatik olarak tespit eder ve testi duraklatır. Hastanın fiksasyonu sağlandıüında teste devam eder.

PULSAR Testi
Pulsar; ring patterni şeklinde görülen, özellikle erken glokom tespiti için geliştirilmiş patentli flicker stimulanıdır. Pulsar metodu, flicker metodu ile birlikte erken glokomda etkili olan kontrast sensivitesini ölçer. Bu ölçümler doğru teşhis ve tedavi için en önemli yardımcınız olacak.

Hızlı Görüntüleme ve Takip
Octopus 600 ile Haag-Streit hızlı ölçüm, Pulsar testi ve standart beyaza beyaz perimetri metodlarını tek cihazda birleştirdi. Sonuç olarak Octopus 600 ile erken glokom teşhisi ve glokom progresyonunu takip edebileceğiniz mükemmel bir cihaz ortaya çıktı.

TOP Fast Threshold Stratejisi
TOP (Tendency Oriented Perimetry) strateji, muayene süresini %80’e yakın kısaltarak 2-4 dakika arasında tamamlamanızı sağlar. TOP algoritması komşu noktalardaki treshold değerlerinin korelasyonunu alan, sistematik bir metoddur.

Progresyon Analizleri
EyeSuit Perimetri Yazılımı, en avantajlı progresyon analizlerini yapmanıza olanak sağlayan bir programdır. İlk aşamalarda progresyon lokal ve global progresyon analizlerinde fark edilemeyecek kadar azdır. Tekli noktaları sayarak yaptığınız progresyon analizlerini geride bırakın, EyeSuit tüm bu analizi sizin için yapacak. Polar Trend ve Cluster Trend Progresyon analizleri ile en doğru takibi yapabilirsiniz.

Farklı Çıktı Seçenekleri
Görme alanı testi sonuçları için favori çıktınızı belirleyin. Octopus 7-in-1 çıktısı veya HFA stili çıktı ile test sonuçlarını yorumlayabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi

Haag-Streit-logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH