Eğitim

Oryantasyon

İşe yeni başlayan çalışanların organizasyon yapımızı tanıması, departman yapılarını, çalışanlarını ve çalışma şekillerini görmeleri, iş yapış şeklimizi benimsemeleri için yapılır.

Her çalışan için kademesine bağlı olarak kapsamlı yada yarı kapsamlı olarak organize edilen oryantasyon eğitimlerinde; şirketimizin ürün ve üretim özellikleri ile ilgili bilgiler verilir.

İş başı yapan beyaz yakalara “hoş geldiniz kiti” verilmektedir. Bu kitin içinde kurumsal hediyelerin yanı sıra Çalışan ve Etik Kurallar El Kitapçığında şirketimizin değerleri, şirket uygulamaları, ilkelerimiz, yönetim ve personelimiz hakkında detaylı bilgi yer almaktadır.  E-Posta yazım kılavuzunda e- postalarda dikkat edilmesi gereken kurallara yer verilmektedir. Sosyal Medya Standartları El Kitabında da; çalışanlar olarak kurumun sosyal medyada temsili, gizlilik unsurları ve bildirimlerin uygunluğu ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.  Böylelikle çalışanın işe ve işletmeye en kısa sürede uyum sağlaması hedeflenir.

 Teknik Eğitimler

Düzenli aralıklarla organize edilen teknik eğitimlerde, ürünlerimizin kullanıldığı alanlarda ve odaklandığımız alanda özel eğitimler verilmektedir (Örneğin; göz anatomisi, temel ve ileri ürün eğitimleri)

Departmanlardan veya çalışanlardan gelen taleplere göre genel eğitimler de verilmektedir (Örneğin; temel ve ileri excel eğitimi)

İSG Eğitimleri

 İş Sağlığı ve Güvenliği bünyemizde önem teşkil etmektedir. Bu konu ile ilgili her yeni katılan çalışana eğitim verilmektedir; böylece hem çalışanlarımızın hem de çalışma alanlarının güvenliğini korumayı amaçlamaktayız.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH