BSCRS Başkanı Dr. Blanckaert İstanbul’da Trinova Deneyimlerini Anlatacak

Dr. Johan Blanckaert; “Dünyanın İlk ve Tek Sinüzoidal Trifokal Göz İçi Merceği Acriva Trinova” ile ilgili deneyimlerini İstanbul’da anlatacak.

Belçika Katarakt ve Refraktif Cerrahlar Derneği (BSCRS) Başkanı Dr. Johan Blanckaert; VSY Biotechnology tarafından tasarlanarak üretilen, “Dünyanın İlk ve Tek Sinüzoidal Trifokal Göz İçi Merceği Acriva Trinova” ile gerçekleştirdiği katarakt ve refraktif cerrahilerinden elde ettiği sonuçları anlatmak üzere İstanbul’a geliyor. VSY Biotechnology tarafından 24 Nisan 2019’da Çırağan Sarayı’nda yapılacak tanıtım toplantısında Blanckaert Türk göz hekimleri ile Trinova deneyimlerini paylaşacak.

Trinova ile ilgili gerçekleşecek olan toplantıda detaylı açıklamalarda bulunacak olan Dr. Blanckaert yaptığı özet açıklamada ise şunları söyledi: “Acriva Trinova, katarakt ve refraktif hastalarıma tüm mesafelerde görüş üstünlüğü sunuyor ve olumlu özellikleri ile hastalarım arasında kabul görüyor. Trinova’yı miyop ve emetrop hastalarımı da kapsayan geniş bir kitleye güvenle sunabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hastalarımda gece parlamalarına Halo ve Glare şikâyetlerine rastlamamış olmam da memnuniyet ve güven verici.”

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH