Acriva Trinova Toric

Sinüzoidal Trifokal Torik Göz İçi Lensi - Astigmatizma düzeltmede mükemmel klinik sonuçlar - Her iki yönde hizalama imkanı - Post-op rotasyonel tutarlılık

Acriva Trinova Torik

  • Retinaya %92 efektif ışık transferi
  • Tüm mesafelerde mükemmel MTF değerleri
  • En geniş odak derinliği
  • Mezopik koşullarda dahi olağanüstü görüş performansı
  • Post-op minör refraktif hataların telafi edilmesi
  • Hafif tilt durumlarının tolere edilmesi
  • Minimum disfotopsi

Plate Haptik En İyi Çözüm

Kesinin büyüklüğü cerrahiye bağlı gelişen astigmatizma ile doğru orantılıdır ve post-op refraktif sonuçları da etkiler. Plate haptikli AcrivaUD Trinova Torik GİL, 2 mm’lik kesiden implantasyon olanağı sağlar, böylelikle cerrahiye bağlı gelişen astigmatizmayı minimum düzeyde tutar. Bu nedenle plate haptik tasarımı ile AcrivaUD Trinova Torik GİL en iyi seçimdir.

AcrivaUD Trinova Torik GIL’in implantasyon esnasında her iki yöne döndürülebilme olanağından dolayı hizalaması oldukça kolaydır. Dört noktadan kapsüler bag’e teması, her zaman rotasyonel stabilite sağlar.

 AcrivaUD  Easy Toric Calculator

AcrivaUD Easy Toric Calculator, ameliyatınızı planlamanıza ve torik lensinizden maksimum düzeyde yararlanmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Trifokal GİL teknolojisinde Devrim
Yeni bir dönem başlıyor

AcrivaUD Trinova, VSY Biotechnology tarafından, SINUSOIDAL VISION TECHNOLOGY (SVT) ile tasarlanarak üretilmiş bir Göz İçi Lensidir. SVT, Göz İçi Lensinin optik yüzeyinde keskin halka geçişleri içermeyen, benzersiz bir teknolojidir. Bu teknoloji ile en iyi optik performans sağlanır. Göz içi Lensinin optik alanı, SİNÜZOİDAL fonksiyonlardan oluşturularak, yumuşak geçişli yüzey profilleri elde edilmiştir. Böylelikle geleneksel overlapping pattern dizaynlı trifokal göz içi lenslerinin aksine, ideal kesintisiz sürekli görüş elde edilir. Ayrıca sinüzoidal yapı sayesinde fotik fenomenler de minimize edilir.


AcrivaUD Trinova, geleneksel trifokal göz içi lenslerin optiklerindeki gibi basamaklı geçişlerin aksine, basamaksız dalgalarla tasarlanmış yeni nesil bir trifokal göz içi lensidir. Optik yüzeyde bulunan 12 adet sinüzoidal dalga, pupil çap değişimlerinden etkilenmeden retinaya en yüksek ışık transferi, en geniş odak derinliği ve optimum ışık dağılımı sağlar. Bununla beraber, Ultra Definition (UD) asferik optik, yüksek kromatik aberasyon kontrolü ve en geniş odak derinliği sayesinde gözlükten bağımsız bir yaşam vadeder.

VSY Biotechnology, sahip olduğu bilgi birikimi ve AR-GE merkezinin gücüyle geleneksel trifokal optik tasarımını geliştirerek, yeni nesil SINUSOIDAL VISION TECHNOLOGY’i dünya ile tanıştırıyor.

Retinaya En Yüksek Işık Transferi

“Overlapping Pattern” yöntemli Trifokal GİL’lerin kayda değer ışık kaybına yol açtığı bilinmektedir. Işık kaybının her bir yüzdesi, hastaların genel görüş performansını etkiler. AcrivaUD Trinova, sinüzoidal dalgalı optik yapısı sayesinde retinaya maksimum ışık transferi sağlar. Işık transferinin yüksek olması kontrast duyarlılığı da iyileştirir.

Üstün Optik Performans

Modülasyon Transfer Fonksiyonu (MTF), bir optik sistemin, nesneden görüntüye aktarım yeteneğinin ölçümüdür. “İyi” optik sistemin kriterleri Uluslararası Standartlar Örgütü ISO 11979-2 tarafından belirlenmiştir.
AcrivaUD Trinova, uzaktan yakına tüm görme mesafelerinde daha iyi performans gösterir.

Rahat Okuma Mesafesi

AcrivaUD Trinova’nın + 3.00D yakın ve + 1.50D orta mesafe eklemesi, katarakt hastası yada prespiyopiye sahip insanların yaşam kalitesi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 80 cm’ye kadar okuma mesafesi, yakın, orta ve tüm ara mesafelerde kesintisiz görüş imkanı sağlayarak günlük aktivitelerde aksamalara yol açmaz.

Dengeli Işık Dağılımı

AcrivaUD Trinova yumuşak sinüzoidal dalga geçişleri sayesinde her türlü ışık koşulunda kesintisiz ışık enerjisi sağlar. Bu eşsiz optik tasarımı sayesinde sadece fotopik koşullarda değil, mezopik koşullarda da gözlükten bağımsız net görüş sunar.

Teknik özellikler

Ayrıntılı Bilgi

retina_logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH