VSY Biotechnology’den Yeni bir Yatırım

VSY Biotechnology yeni yatırımıyla tuzla tesisini yeniledi, genişletti; kapasite artışı gerçekleştirdi. 

VSY Biotechnology, üretim süreçlerini geliştirmek, kapasite artışı sağlamak amacıyla ikinci fabrikasını AR-GE Merkezi’nin yer aldığı İstanbul, Tuzla’daki ana üretim üssüne taşıdı. Firma yenilenen fabrika alanları ve genişleyen tesisi ile ürün yelpazesini daha yüksek kapasitelerde oftalmoloji alanına sunuyor. VSY Biotechnology; yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmet üretme sorumluluğuyla çalışıyor ve Türkiye’nin oftalmoloji alanında küresel pazardaki yerini daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Firma bu amacıyla AR-GE Merkezi’nde gerçekleştirdiği çalışmalar ile daha birçok İnovatif ürüne imza atmaya devam edecek.

VSY Biotechnology kurulduğu ilk günden bu yana aynı heyecan ve özveriyle göz doktorlarına en iyi şekilde destek olmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. 60’dan fazla ülkede göz doktorları, VSY Biotechnology’nin Türkiye’deki Ar-Ge Merkezi’nde tasarladığı, geliştirdiği ve fabrikasında ürettiği ürünler ile hastalarına katarakt cerrahisi alanında tedavi sağlıyor.

VSY Biotechnology; 10 yıl içerisinde uluslararası oftalmoloji alanında faaliyet gösteren şirketler arasında 5. sırada olmayı hedefliyor. Bu vizyonu gerçekleştirebilmek için VSY Biotechnology yol haritasını belirledi ve 2017 yılı sonunda yapılan kurultayda alınan karar ile 2017-2018 yılları şirket tarafından “Kurumsal Dönüşüm Yılı” olarak ilan edildi.

VSY Biotechnology; üretim kapasitesini artırmak ve kalite süreçlerimi daha da güçlendirmek için fabrikasını Ar&Ge Merkezleri’nin de yer aldığı İstanbul, Tuzla’daki ana üretim üssüne taşıdı. İçyapı ve süreçlerde iyileştirmeler yapan VSY Biotechnology, geliştirme çalışmalarına hızla devam ediyor.

VSY BIOTECHNOLOGY CEO’SU ÖZGE ALTUNBAŞ GÖKTEKİN: “TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE YATIRIM YAPIYORUZ”

Doktorlardan aldığı geri bildirim ile geleceğe daha güvenli baktıklarını ifade eden VSY Biotechnology CEO’su Özge Altunbaş Göktekin konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: “ Önümüzdeki yıllarda da bize ve markalarımıza duyulan güveni pekiştirmek başlıca hedeflerimiz arasında yer alacaktır. Başarılarımızın temelinde, ekip arkadaşlarımızın değerli çalışmaları, iş ortaklarımız ve kıymetli doktorlarımızın desteği bulunmaktadır. Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmaya, daha iyi ve kaliteli ürün ve hizmet üretmeye devam etmek görevimiz ve sorumluluğumuzdur. VSY Biotechnology çatısı altında her zaman büyük hayaller kuruyor ve hayallerimize hayat vermek için sizlerin varlığından güç alıyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmaya devam ederek VSY Biotechnology’i ve Türkiye’nin oftalmoloji alanında küresel pazardaki yerini daha da güçlendireceğimize inanıyoruz. Hedefimize doğru ilerlerken, bu hayalleri gerçekleştirmenin önünde hiçbir engel olmadığını biliyoruz.”

VSY Biotechnology CEO’su Özge Altunbaş Göktekin; VSY Biotechnology’nin misyonu doğrultusunda; en ileri teknolojiye sahip ürünleri yüksek kalite anlayışı ile üreterek insanların yaşam kalitesini artırmak için yenilikleri insanlığa sunduklarının altını çizerek sözlerine şöyle devam etti; “Ürün portföyümüz dahilinde geliştirdiğimiz göz içi lens çeşitleri, son 8 yılda katarakt ameliyatları ile 3 milyon kişiye implante edildi ve yenilikçi göz içi lensleri tüm dünyada talep görmeye devam ediyor. Genişleyen üstün kaliteli ürün portföyümüzü oftalmoloji alanına sunuyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz”

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH