VSY Biotechnology Ritmi Yakaladı

VSY Biotechnology’nin 250 çalışanının katıldığı Gelecek & Hedefler 2018 Toplantısı ritimli geçti. Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyeleri’nin perküsyon enstrümanları ile gerçekleştirdiği sürpriz mini konser ile başlayan toplantıda tüm çalışanlar tek bir ritimde buluştular. Toplantıda ayrıca firmanın içyapısı, süreçleri, dünya pazarlarındaki konumu ve finansal sonuçları değerlendirildi. Firmanın hedef ve stratejileri üzerinde duruldu. Toplantının sonunda ise bu defa tüm çalışanlar perküsyon aletleri ile ritim tuttular, şarkılar söyleyip eğlendiler.
VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan Varlıbaş tarafından açılışı yapılan Gelecek & Hedefler 2018 Toplantısı’nda Yönetim ve İcra Kurulu üyeleri tüm çalışanlarla hep birlikte tek ses olabilmenin öneminden bahsettiler. VSY Biotechnology’nin takım bilinciyle uyumlu bir şekilde hareket etmesinin hızlı büyümesinde etkili olduğunun vurgulandığı etkinlikte; firmanın hedef ve stratejilerine yönelik önemli açıklamalarda bulunuldu.

Şirket değeri 375 milyon euro’ya yükselecek

 VSY Biotechnology CEO’su Özge Altunbaş Göktekin gerçekleştirdiği konuşmada VSY Biotechnology’nin 2022 hedefleri arasında şirket değerinin 375 milyon Euro’ya yükselmesi olduğunu söyledi. Bunu yaparken yeni teknolojiler ile patentli ürünleri sunmaya devam edeceklerini, ayrıca global pazardaki paylarını yüzde 4.5’a çıkarmayı öngördüklerini sözlerine ekledi. Üretim teknolojisi yatırımlarına önem verdiklerinin altını çizen Göktekin konuşması sırasında VSY Biotechnology’nin misyonunu; “insanların yaşam kalitesini artırmak için, en ileri teknolojiye sahip ürünleri yüksek kalite anlayışı ile üreten, sürdürülebilir büyümeye sahip global bir şirket” olarak tanımladı.

2018 pazar hedefi büyüyor

Yurtiçi Satış Pazarlama Grup Müdürü Neslihan Hotoğlu ve Yurtdışı Satış Pazarlama Grup Müdürü Fatih Ergin birlikte gerçekleştirdikleri sunumda 2018 yılı pazar hedeflerini açıkladılar. Yapılan açıklamaya göre 60’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren VSY Biotechnology yeni yılla birlikte ihracat yaptığı ülke sayısını ve satış kanallarını artırmayı planlıyor. Toplam pazarda ise geçen seneye göre yüzde 59’luk bir büyüme hedefliyor.

3 departman tek çatı altına toplandı

Finans Direktörü Emre Sanaktekin, şirketin finansal hedeflerini anlattığı sunumunda ana performans göstergeleri ve süreçlere verdikleri önemi vurguladı. Bu doğrultuda iç kontrol ve risk yönetimine sahip olduklarını belirten Sanaktekin; satına alma, depo ve lojistik birimlerinin tek çatı altında toplanmasıyla entegre bir yapı oluşturduklarının da açıkladı.

Üretim alanlarında 5s uygulaması başlatıldı

Üretim Müdürü İsa Çim; VSY Biotechnology’nin tüm üretim alanlarında  kısa sürede hatasız üretim metodu olan 5S Yalın Üretim Tekniğine geçiş yaptıklarını söyledi. Bunun yanında Üretim Geliştirme’nin (Ür-Ge) doğal süreçleri içerisinde olduğunu ifade eden Çim; verimliliği artırmak için gerekli teknolojik yenilikleri de üretim süreçlerine dahil ettiklerini açıkladı.

 

Vsy Biotechnology değerleri ile büyüyor

VSY Biyotechnology Kurumsal İletişim Müdürü Berna Özel Güvensan ise VSY Ailesi’nin değerlerinden bahsetti. Güvensan; “Güçlü İletişim, proaktivite, yenilikçilik, etik ve sorumlu davranışa sahip olmak, sürdürülebilirlik, kalite ve müşteri odaklılık VSY Biotechnology Ailesi’nin her bir üyesinin değerlerini oluşturmaktadır, biz değerlerimize sahip çıkarak büyüyoruz” dedi.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH