Optikon R-Evolution CR

Optikon R-Evolution CR

Vitreoretinal Cerrahide Yeni Ufuklar

Giugiaro Design’ın sıradışı yaratıcılığı ve Optikon’un oftalmik cerrahi sektöründeki elli yıllık deneyimi R-Evolution Cr’yi ortaya çıkardı. R-Evolution CR, gelişmiş ve yüksek kalitede dizaynı, basit kullanıcı arayüzü ile fakoemülsifikasyon ve vitrektomi için son teknoloji cihazdır. R-Evolution CR, gelişmiş ve programlanabilir bir sistemdir: güncellemeye son derece uyumlu yapısı sürekli güncel kalmasını ve son teknolojiye ulaşılmasını sağlar. R-Evolution CR, istenilen en iyi performansa erişmek için 2 ayrı pompa sistemine sahiptir. Peristaltik pompa ile özellikle retina üzerinde çalışma sırasında mükemmel verimlilik ve güvenlik, Venturi pompayla da vitrektomi sırasında yüksek vakum kontrolü ile maksimum güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca iki farklı ısıda çalışan ışık sistemi ve fototoksisiteyi azaltmak için dizayn edilmiş filtreleri, retina cerrahisinde is yükünü azaltan A.D.C. (Asymmetrical Duty Cycle) sistemi ve katarakt cerrahisinde enerjiyi en verimli şekilde kullanan Minimal Stress teknolojisine sahiptir.

  • Çift Pompa Sistemi
    (Venturi & Peristaltik)
  • 6000/12.000 cut/min Kesi İmkanı
  • Son Teknoloji Fakonun Tüm Özellikleri
  • Bluetooth Ayak Pedalı
  • GIUGIARO Dizayn

Çift Pompa Sistemi (Rotary Vane & Peristaltik)

Revoluation-1Revoluation-2Revoluation-3

R-Evolution istenilen en iyi performansa erişmek için 2 ayrı pompa sistemine sahiptir. Peristaltik pompa ile özellikle böl-parçala sırasında mükemmel verimlilik, Rotary-Vane pompayla da chop sırasında yüksek vakum kontrolü ile maksimum güvenlik sağlar.

Çift İrrigasyon Sistemi

untitled-2untitled-3

İrrigasyon sistemi geleneksel şişe yüksekliği ile sağlanır. Ayrıca gerekli ekipman kullanıldığında cihaz tarafından sağlanan basınçlı hava sayesinde şişe yüksekliğinden bağımsız da kullanılabilir. Bu sistem optikon patentli Minimal IOP hava-BSS çantası ekipmanı ya da tüm BSS şişelerine uygun hava kontrollü irrigasyon iğnesi ile kullanılabilir. Bu sistem sayesinde düşük tavan yüksekliği bulunan ameliyathane ortamlarında bile stabil göz içi basıncı sağlanır.

ICE COLD ve COLD Fako Modları

Revoluation-4

Daha önceden programlanmış soğuk fako modlarıyla katarakt türüne göre özel müdahale sağlar.

2.8 mm, 2.2 mm, 1.8 mm Koaksiyel Fako İmkanı

Revoluation-5

Tüm ameliyat tekniklerine uyum sağlayan kesi aralıklarıyla her cerraha ve cerrahiye hitap eden ekipmana sahiptir.

Double Lineer Bluetooth Ayak Pedalı

Revoluation-6

Cerrah dostu, tam programlanabilir kablosuz double lineer ayak pedalı ile tüm butonlar ve pedal aralıkları hekim isteğine göre ayarlanabilir. Doktor kendi tercihine göre single lineer veya double lineer olarak ayak pedalında geçiş yapabilir. Hekim single lineer modda ayak pedalını standart olarak kullanabildiği gibi double lineer modda u/s kullanmak için ayak pedalını sağa doğru hareket ettirmelidir. Kablosuz çalışabilme özelliği sayesinde ameliyathane ortamındaki kablo dağınıklığına son verir.

 

Force İrrigasyon

Şişe yüksekliğinden bağımsız, hava basıncı ile aktif olan irrigasyon sistemi ile daha güvenli bir ön kamara sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

revolution-logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH