Üretim

Üretim

VSY Biotechnology, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdiği projelerini üstün teknolojilerin kullanıldığı üretim alanlarında hayata geçiriyor. Firmanın, İstanbul’da Ataşehir ve Tuzla’da iki fabrikası bulunuyor. VSY Biotechnology Tuzla’da ikinci bir fabrika alanının inşasını da sürdürüyor.

VSY Biotechnology üretim gamında; oftalmoloji alanına yönelik teknolojik göz içi lensleri, göz ameliyatlarında kullanılan üstün doku koruması sağlayan viskoelastik çeşitleri bulunuyor. Ayrıca Ortopedi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanına yönelik intra-artiküler enjeksiyon üretimi de gerçekleştiriliyor.

VSY Biotechnology, geliştirdiği projeler ve ürettiği biyoteknojik ürünler ile dünya ve Türkiye’de birçok ilki gerçekleştirdi. Göz içi lens teknolojisinde göz bozukluklarını düzelten ve her mesafeden sürekli görüş sağlayan katarakt göz içi lensinin dünyada ilk defa üretimi gerçekleştirildi.

VSY Biotechnology mevcut ürün portföyünün yanı sıra yürüttüğü birçok inovatif ürün projesini de kısa sürede hayata geçirecek.

Profesyonel Sağlık Görevlisi misiniz?

Gitmeye çalıştığınız sayfa, profesyonel sağlık görevlilerin kullanması için hazırlanmış sayfalardır.Profesyonel sağlık görevlisi misiniz?

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH