Optikon HiScan Touch Basic

Optikon HiScan Touch Basic

17’’ HD Dokunmatik ekranı ile yenilikçi tasarım ve ileri teknoloji. Son kullanılan İOL formülleri ve yüksek çözünürlüklü B-Scan görüntüleri. Yüksek teknolojik özellikleri ile HiScan Touch A/B Ultrason sistemi; anterior ve posterior bölgelerin teşhis ve ölçümünde olağanüstü performans sağlar. İleri teknolojisi ile yüksek kalitede görüntüler elde edebilmeniz için geliştirilmiştir.

Ürünün Özellikleri:

  • Ön ve arka segment için Ultrason
  • İmmersiyon A-Scan biometri
  • 12, 20 ve 25 MHz B-Scan prob seçenekleri
  • Retina için özel tasarlanmış 25MHz B-Scan prob
  • 8 MHz diagnostik A-Scan prob
  • 10MHz kontakt ve immersiyon biyometri probu
  • Dokunmatik 17 inch renkli ekran

HiScan Touch gelişmiş yazılım özellikleri ve geniş probe seçenekleri ile tüm muayenelerinizi kolaylaştıracak bağımsız bir sistemdir.

HiScan Touch ‘’Basic’’ 20 MHz e kadar probları ile ekografi muayenelerinizde tüm ihtiyacınızı karşılar. Ayrıca opsiyonel olarak yüksek frekans değerlerinde (25, 35 ve 50 MHz) problar ile upgrade edebilirsiniz.

A-Scan biyometri, B-Scan üzerinde kontakt ve immersiyon A-Scan teşhisleri özelliğine sahiptir.

Alınan görüntüler ve ölçümler özel bir veritabanında saklanır.

12 MHz B Scan probu yüksek hassasiyeti sayesinde posterior segmentin ve özellikle vitreus ve orbitin detaylı görüntülenmesini sağlar.

20 MHz probu, 150 micron çözünürlüğü ve 40 mm tarama derinliği ile özellikle retinal ve koroidal patolojilerin teşhisinde önemli avantajlar sağlar.

25 MHz prob posterior segmente yönelik teşhislerde en yüksek frekansa ve en yüksek çözünürlüğe sahiptir.

35 MHz prob 70 mikrondan fazla çözünürlüğe ve 7-8 mm’lik tarama derinliğine sahiptir. Bu özellikleri ile tüm anterior segmentin görüntülenmesinde büyük avantaj sağlar.

25, 35, 50 MHz lik problar dahil olmak üzere tüm problar kontakt ve immersiyon yöntemi ile ölçüm almaya uygundur.

HiScan Touch anterior ve posterior segmentin 3D rekonstrüksiyonuna imkan sağlayan tek ultrason cihazıdır.

Ekografik videoların dijital kaydı göz küresinin hareketlerini analiz edebilmenizi sağlar. Göz merceğinin veya gözdeki IOL’in akomodasyonu esnasında siliyer kasların kontraksiyonu analiz edilebilir. 12 MHz probun yüksek sensivitesi vitreustaki homojenliğe dair en ufak bozulmaları dahi tespit etmenizi sağlar.

10 MHz’lik A-scan biyometri probu ile farklı lens tipleri için kontakt ve immersiyon yöntemleri ile ölçümlerinizi yapabilirsiniz.

SRK II, Haigis, Holladay, Hoffer Q, SRK/T, Postrefraktif ( Camelin-Calossi) formülleri ile en güvenilir hesaplamaları yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi

optikon-logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH