Tomey EM-3000

Tomey EM-3000

Non-kontakt muayene, otomatik hizalama ve otomatik ölçüm özellikleri ile EM-3000 profesyonel ve hızlı ölçümler yapmanızı sağlar. Ölçümler için düşük yoğunluklu ışık kullanımından dolayı maksimum hasta konforu sağlar.

Non-kontakt pakimetrik değerler tüm merkezi muayenelerinizde otomatik olarak hesaplanır.8.4 inch renkli dokunmatik ekranı hesaplanan tüm değerlerin görüntülenmesinin yanında muayene için gerekli tüm kontrolleri yapmanıza da olanak sağlar. Dokunmatik ekran ile tüm yönlendirmeleri yapabilirsiniz.

Otomatik Hizalama ve Otomatik Ölçüm
EM-3000 otomatik hizalama ve ölçüm özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar. Hastanın pupiline hizalamanız ve dokunmatik ekran üzerinden pupile ufak bir dokunuşla hizalama ve çekim otomatik olarak tamamlanır. Hizalama ve çekimi manual olarak da yapabilirsiniz.

Ürünün Özellikleri:

  • 7 ölçüm alanı (6  Periferik, 1 santral)
  • Hızlı, otomatik analiz
  • 8,4″ renkli dokunmatik ekran
  • Hücre morfolojisi
  • Opsiyonel PC yazılımı
  • Her çekimde 300’den fazla hücrenin işlenip ölçüm alınması

7 Ölçüm Alanı ve Otomatik Pakimetrik Ölçüm
EM-3000 geniş bir ölçüm alanına sahiptir. Çekim yapılan alanda 300 den fazla hücre sayımı ve analizi yapar. Görüntüler biri merkezde altısı periferde olmak üzere 7 farklı bölgeden yapılabilir. Merkezi ölçümlerin tümünde non-kontakt pakimetri otomatik olarak hesaplanır.

Tek Çekimde 15 Farklı Görüntü
EM-3000 her çekimde otomatik olarak 15 farklı görüntü alır ve en kalitelisini sizin için seçer. Tercihinize gore çekilen farklı bir görüntü üzerinde de otomatik hesaplama yapmanıza olanak sağlar.

Korneal endotel hücrelerinin sayısı, yoğunluğu, morfolojik oranları gibi ihtiyacınız olacak tüm detaylı analizleri sunar. Yüksek kaliteli görüntüleri ile endoteldeki muhtemel dejenerasyonları ve düzensizlikleri teşhis etmenizi sağlar. Ayrıca endotelin manual olarak analizini yapmanıza da olanak sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

tomey-logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Profesyonel Sağlık Görevlisi misiniz?

Gitmeye çalıştığınız sayfa, profesyonel sağlık görevlilerin kullanması için hazırlanmış sayfalardır.Profesyonel sağlık görevlisi misiniz?

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH