Optikon R-Evolution

Optikon R-evolution

Katarakt Cerrahisinde Yeni Ufuklar

R-Evolution, gelişmiş ve yüksek kalitede dizaynı, basit kullanıcı ara yüzü ile fakoemülsifikasyon için son teknoloji cihazdır. R-Evolution, gelişmiş ve programlanabilir bir sistemdir: güncellemeye son derece uyumlu yapısı sürekli güncel kalmasını ve son teknolojiye ulaşılmasını sağlar. R-Evolution’da istenilen en iyi performansa erişmek için 2 ayrı pompa sistemi mevcuttur. Ayrıca katarakt cerrahisinde enerjiyi en verimli şekilde kullanan patentli Minimal Stress teknolojisine sahiptir. Optikon insan-makina arasında kurulan iletişimi, cerrahın bakış açısına 19” dokunmatik ekran koyarak kolaylaştırdı. Kullanıcı dostu grafik ara yüzü sistemin kolaylıkla kullanılabilmesini sağlayacak şekilde tasarlandı. Büyük boyutlu ve yüksek çözünürlüklü ekranı cerrahi performansa kolaylıkla erişebilmeyi sağlar. Bunlarla birlikte, kusursuz yazılımı ile cerrahinin aşamalarına göre programlanabilme ve USB ara yüzü ile güncellemelerin yapılabilmesine olanak tanır.

  • Çift Pompa Sistemi (R-Rotary Vane & Peristaltik)
  • ICE COLD fako modu
  • 1.8 mm Koaksiyel MICS fako
  • Aktif İrigasyon
  • Bluetooth Ayak Pedalı
  • GIUGIARO Dizayn

Çift Pompa Sistemi (Rotary Vane & Peristaltik)

Revoluation-1Revoluation-2Revoluation-3

R-Evolution istenilen en iyi performansa erişmek için 2 ayrı pompa sistemine sahiptir. Peristaltik pompa ile özellikle böl-parçala sırasında mükemmel verimlilik, Rotary-Vane pompayla da chop sırasında yüksek vakum kontrolü ile maksimum güvenlik sağlar.

Çift İrrigasyon Sistemi

untitled-2untitled-3

İrrigasyon sistemi geleneksel şişe yüksekliği ile sağlanır. Ayrıca gerekli ekipman kullanıldığında cihaz tarafından sağlanan basınçlı hava sayesinde şişe yüksekliğinden bağımsız da kullanılabilir. Bu sistem optikon patentli Minimal IOP hava-BSS çantası ekipmanı ya da tüm BSS şişelerine uygun hava kontrollü irrigasyon iğnesi ile kullanılabilir. Bu sistem sayesinde düşük tavan yüksekliği bulunan ameliyathane ortamlarında bile stabil göz içi basıncı sağlanır.

ICE COLD ve COLD Fako Modları

Revoluation-4

Daha önceden programlanmış soğuk fako modlarıyla katarakt türüne göre özel müdahale sağlar.

2.8 mm, 2.2 mm, 1.8 mm Koaksiyel Fako İmkanı

Revoluation-5

Tüm ameliyat tekniklerine uyum sağlayan kesi aralıklarıyla her cerraha ve cerrahiye hitap eden ekipmana sahiptir.

Double Lineer Bluetooth Ayak Pedalı

Revoluation-6

Cerrah dostu, tam programlanabilir kablosuz double lineer ayak pedalı ile tüm butonlar ve pedal aralıkları hekim isteğine göre ayarlanabilir. Doktor kendi tercihine göre single lineer veya double lineer olarak ayak pedalında geçiş yapabilir. Hekim single lineer modda ayak pedalını standart olarak kullanabildiği gibi double lineer modda u/s kullanmak için ayak pedalını sağa doğru hareket ettirmelidir. Kablosuz çalışabilme özelliği sayesinde ameliyathane ortamındaki kablo dağınıklığına son verir.

 

Force İrrigasyon

Şişe yüksekliğinden bağımsız, hava basıncı ile aktif olan irrigasyon sistemi ile daha güvenli bir ön kamara sağlar.

Ayrıntılı Bilgi

revolution-logo

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH