İnovasyon

odul-1

TÜBİTAK 12.Teknoloji Ödülü 2016

odul-2

İnovaLİG 2016 Ödülleri İnovasyon Sonuçları Kategorisi Birincisi 2016

Ar-Ge ve İnovasyon

VSY Biotechnology; kurulduğu ilk günlerden itibaren Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına önem vermekte ve bu alana karının yüzde 7’sini ayırarak sürdürülebilir yatırımlar gerçekleştirmektedir, odaklandığı sağlık biyoteknolojisi alanında yaratıcı, güçlü ekibiyle inovatif ürün projelerini hayata geçirmektedir. Yoğun çalışmalar sonucunda VSY Biotechnology Ar-Ge Merkezi, 2014 yılında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanarak Türkiye’nin ilk biyoteknoloji Ar-Ge merkezi olarak tescillenmiştir.

VSY Biotechnology inovasyon süreçleri; Ar-Ge vizyonu ve hedeflerine ulaşmak için çizilen yol haritasındaki stratejiler üzerine kuruludur. Ar-Ge ve inovasyon yeni ürün geliştirme, mevcut ürün geliştirme, değişiklik kontrolü, proses geliştirme gibi ileriye dönük stratejiler projelendirilerek hayata geçirilmektedir. Güvenilir ürünlerin oluşması için tüm araştırma- geliştirme- test mekanizmaları göz önüne alınarak inovasyon süreçleri çok titiz bir şekilde yönetilmektedir.

Ödüller

2016 – İnovaLİG 2016 Ödülleri İnovasyon Sonuçları Kategorisi Birincisi

Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ekonomi Bakanlığı tarafından düzenlenen İnovaLİG’de İnovasyon Sonuçları Kategorisi Birincisi oldu. VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş ödülü T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.

2016 – 12. Teknoloji Ödülü

TÜBİTAK, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) ve Türk Sanayiciler ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) işbirliği ile 12’ncisi düzenlenen Teknoloji Ödülleri’nde VSY Biotechnology;  Acriva Reviol Tri-ED göz içi lensleri ile “Teknoloji Ödülü”ne layık görüldü.

2016 – European Business Awards Yılın Büyüme Stratejisi Kategorisi Türkiye Şampiyonu

Avrupa’nın en iyi şirketlerinin değerlendirildiği European Business Awards Ödülleri’nin “The ELITE Award” etabında da Yılın Büyüme Stratejisi Kategorisi’nin Türkiye Şampiyonu oldu.

 2012-2015 Yılları Arası En Hızlı Büyüyen 100 Şirket Arasına Girdi

Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Araştırmalar Vakfı (TEPAV) işbirliğinde gerçekleştirilen “4. Dönem-2016 Türkiye 100” yarışmasında; 2012-2015 satış geliri artış hızına göre en hızlı büyüyen 100 şirket arasına girdi.

Teknoloji Ödülleri Büyük Teknoloji Ödülü Sahibi

TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından 2014 yılında 9’uncusu düzenlenen Teknoloji Ödülleri’nde Büyük Teknoloji Ödülü’nün sahibi oldu.

Profesyonel Sağlık Görevlisi misiniz?

Gitmeye çalıştığınız sayfa, profesyonel sağlık görevlilerin kullanması için hazırlanmış sayfalardır.Profesyonel sağlık görevlisi misiniz?

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH