Doktorclub Awards 2018 Sağlık Ödülü VSY Biotechnology’nin

Doktorclub Awards 2018 Ödül Töreni’nde; Yılın Biyoteknoloji ve Genom Teknolojisi Ödülleri kapsamında “Yılın Ar-Ge ve İnovasyon Uygulaması” Kategorisi Ödülü VSY Biotechnology’nin oldu.

Doktorclub Awards 2018 Ödülleri’nde finale kalan VSY Biotechnology, 15 bin tıp doktorunun jüri olarak katılıp oy verdiği yarışma sonucunda, Yılın Biyoteknoloji ve Genom Teknolojisi Ödülleri kapsamındaki “Yılın Ar-Ge ve İnovasyon Uygulaması” Kategorisi Türkiye Birincisi seçildi. VSY Biotechnology; tüm dünyada patent başvurularının yapıldığı her mesafeden kesintisiz sunan “Dünya’nın İlk ve Tek Sinüzoidal Göz İçi Lensi Acriva Trinova” ile ödüle layık görüldü.

Ödül töreninde konuşma gerçekleştiren VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Başkanı

Dr. Ercan Varlıbaş, meslektaşları olan tıp doktorlarından ilk kez ödül aldığını ve tıp doktorlarından ödül almanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederek, oylamaya katılan tüm hekimlere teşekkürlerini iletti.

Dr. Varlıbaş ödül töreninde yaptığı konuşmada sözlerine şunları ekledi:  “VSY Biotechnology olarak Türkiye’de, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız tarafından onaylı Ar-Ge Merkezimizde Ar-Ge, Ür-Ge, tasarım faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz ve tüm dünyaya inovatif ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Yenilikçi ürünlerimiz ile dünyada ön plana çıkmaya çalışıyoruz. İnovatif yaklaşıyoruz, Global düşünüyoruz.  Dünyanın ilklerini sağlık alanına sunmaktan, insanların yaşamlarına katkı sağlıyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

VSY Biotechnology Ailesi olarak büyük bir emek ve özveriyle şirketimizin kuruluşundan bu yana 20 yıldır yoğun çalışmalarımız ile sağlık alanında projeler üretmeye ve misyonumuz doğrultusunda yenilikçi ürünlerimizi dünya ile buluşturmaya devam edeceğiz.”

Youtube’daki Doktorclub Awards 2018 isimli kanalına abone olunarak Doktorclub Awards 2018 ödül töreni izlenebilmektedir.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH