VSY Biotechnology’de Üst Düzey Atama

Sağlık biyoteknolojisi alanında faaliyet gösteren VSY Biotechnology’de üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Özge Altunbaş Göktekin, VSY Biotechnology’nin CEO’su oldu. 2000 yılından bu yana VSY Biotechnology’nin çeşitli kademelerinde yöneticilik yapmış olan Göktekin, son olarak şirketin Yurtdışı Satış, Pazarlama, İş Geliştirme ve İştiraklerden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcılığı görevinde bulunmaktaydı.

VSY Biotechnology Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan Varlıbaş yaptığı açıklamada; “Özge Altunbaş Göktekin’in uzun yıllardır sergilediği özverili ve başarılı çalışmaları ile şirketimizin gelişmesinde önemli katkıları bulunuyor ve bundan sonra yeni görevinde de başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Başarıda Anahtar Öğeler

Göktekin, VSY Biotechnology’deki yeni görevine başlarken, şirkete başladığı ilk günkü gibi heyecanlı olduğunu belirterek, VSY Biotechnology Ailesi ile birlikte yol almaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Göktekin, başarıda anahtar unsurların neler olduğu konusundaki sorumuz üzerine şunları söyledi: “Çok çalışmak, motivasyon ve azim çok önemli; fakat tek başına yeterli değil. Başarı için stratejik hedefe tüm ekibin odaklanması gerekir. Birbirine ve başaracağına inanan ekip her daim gelişmeye, yeniliğe, öğrenmeye açık ekip üyeleri ile her alanda, tüm süreçlerinde “sürdürülebilirlik” unsurunu esas almalıdır.”

Altunbaş Göktekin şirketlerin iş ortakları ile güçlü sağlam ilişkiler kurulması gerekliliğine de değinerek sözlerine şöyle devam etti: “VSY Biotechnology olarak müşterilerimiz, iş ve çözüm ortaklarımız ile iyi bir iletişimimiz var. Hızlanma çağının gerekliliklerine uygun bir şekilde, sürdürülebilir inovasyon kavramı tüm proseslerimizde geçerli. Ayrıca biyoteknoloji şirketi olarak yüksek katma değerli ürünler üreterek ülke ekonomisine önemli katkılar sağlarken; Ar-Ge ekibimiz en teknolojik, en yenilikçi buluşlarla insan sağlığına hizmet sunmaktadır.”

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH